Jak czuć się dobrze przez cały dzień

Istnieją pewne rzeczy, które sprawią, że poczujesz się dobrze, podczas gdy istnieją inne rzeczy, które sprawią, że poczujesz się źle. Te rzeczy są również znane jako “uczucia”. Tak więc, kiedy czujesz się dobrze, wtedy czujesz się dobrze, ale kiedy nie czujesz się dobrze, wtedy również czujesz się źle. To jest coś takiego.

Kiedy robisz cokolwiek, jesteś albo szczęśliwy albo smutny, podekscytowany albo spokojny. Dzieje się tak, ponieważ masz zdolność kontrolowania swoich uczuć i w ten sposób masz moc sprawczą, aby czuć się dobrze lub źle.

Czym jest dobre samopoczucie?

Kiedy czujesz się dobrze, oznacza to, że Twoje ciało jest pełne energii i szczęścia. Cieszą Cię czynności, które wykonujesz, nie jesteś zmęczony i dobrze wyglądasz. Twoje ciało jest szczęśliwe, ponieważ jest wypełnione pozytywną energią.

Co to jest złe samopoczucie?

Kiedy czujesz się źle, oznacza to, że Twoje ciało jest pełne negatywnych emocji i nie cieszy się z wykonywanych czynności. Jesteś zmęczony i źle wyglądasz. Twoje ciało czuje się źle, ponieważ jest wypełnione negatywną energią.

Wnioski:

Tak właśnie działa relacja między uczuciem a ciałem. Jeżeli czujesz się źle, to czujesz się źle, ponieważ twoje ciało jest wypełnione negatywną energią. Jeśli czujesz się dobrze, to twoje ciało jest wypełnione pozytywną energią.