8 sekretów, aby zrobić idealne brwi

Brwi są najważniejszą częścią twarzy i dziewczyny, które mają piękne brwi, myślę, że mają duże szanse na zdobycie przystojnego chłopaka. Tak więc, dałem ci 8 sekretów, aby zrobić idealne brwi – uroda.

1. Użyj korektora

Większość czasów, kiedy dziewczyny stosują makijaż używają korektora, aby ukryć niedoskonałości, zwłaszcza w obszarze brwi. Ale nie używaj żadnego kremu, który jest zbyt ciemny, ponieważ sprawi, że twoje brwi będą ciemniejsze.

2. Przycinaj je raz w miesiącu

Przycinanie brwi to bardzo łatwa i prosta rzecz do zrobienia. W przypadku, gdy nie jesteś wygodny, a następnie skorzystać z pomocy fryzjera lub kogoś, kto ma wystarczającą wiedzę na temat cięcia włosów.

3. Użyj brow pencil

Musisz zastosować brow pencil, aby Twoje brwi pełniejsze i ciemniejsze. Najlepszą rzeczą w tym jest to, że nie będzie rozmazać i jest bardzo łatwy w użyciu.

4. Kształtuj je

Po zastosowaniu ołówka brwi, trzeba kształtować je przez ciągnięcie włosów brwi w dół. To sprawi, że będą wyglądać grubsze i pełniejsze.

5. Użyj delikatnego tuszu do rzęs

Po zastosowaniu ołówka do brwi, można przejść do grzywny tusz do rzęs. Jest to najlepsza maskara do zastosowania, aby Twoje brwi wyglądały idealnie.

6. Dodaj wykończenie

Aby Twoje brwi wyglądały na kompletne, dodaj cienką warstwę pudru na wierzchu i wymieszaj go.

7. Podkręć je

Jeśli chcesz, aby Twoje brwi wyglądały wspaniale, to powinieneś je podkręcić.

8. Dodaj cień do powiek

Aby Twoje brwi wyglądają pełniej i ciemniej, trzeba zastosować trochę cienia do oczu. Jest to świetny sposób, aby dodać kolor do swoich brwi.

Wnioski:

Są to niektóre z najbardziej skutecznych sposobów na zrobienie idealnych brwi. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci sprawić, że Twoje brwi będą wyglądać idealnie.